O mnie

Jeśli szukasz świetnej zabawy dla swojego dziecka oraz chwili wytchnienia dla siebie,  suchy  basenik BabyBall zapewni Ci to!  Wykonany z solidnego i miękkiego materiału nada się doskonale do każdego wnętrza. Przekonacie się również, jak łatwo dba się o poszycie basenu. Nadaje się do prania, a – co więcej – jego zakładanie i zdejmowanie jest banalnie proste. To wszystko dzięki naszym nieustannym próbom, by ulepszać konstrukcję.

Baseny i piłeczki są bezpieczne, posiadają atesty oraz spełniają normy UE (symbol CE).

Wymiary basenu BabyBall:  wysokość 40 cm, średnica: 90 cm,  Grubość gąbki (bandy i DNO) 4 cm.  

 Każdy stelaż piankowy oklejany jest ręcznie  specjalną tkaniną, która ułatwia ściąganie i zakładanie pokrowca !     

Piłeczki – średnica 7 cm – polski producent. 

           Idealny prezent na Roczek !   Dla Dwulatka !

Suchy basen z piłkami BabyBall to wyśmienity sposób na radość i uśmiech każdego malucha ! 

Suche baseny są ręcznie robione !!! 

Informacje o sklepie

Firma BabyBall działa od maja 2017 i tworzy RĘCZNIE suche baseniki BabyBall z piłeczkami dla dzieci. Stawiamy na kolory, ponieważ wiemy jak ważne są dla małych dzieci, gdy rozwija się ich wyobraźnia. Nasze wzory zachwycają bogactwem i intensywnością barw. Piłeczki dołączane do basenów  są natomiast prostą, ale dającą mnóstwo frajdy zabawką dla maluszków. Można zastąpić je również ulubionymi zabawkami dziecka, a sam basenik zamienić wówczas w istny plac zabaw. W przypadku malutkich dzieci basen może pełnić też funkcję kojca. Zabawa w suchym  baseniku BabyBall to niezwykłe przeżycie dla najmłodszych dzieci. Zabawa w baseniku BabyBall rozwija pracę mięśni i koordynację ruchową u bobasów. Dobrze wpływa na postawę zarówno młodszych, jak i starszych dzieci. Suchy basenik BabyBall wypełniony jest kolorowymi piłeczkami. Dla najmłodszych dzieciaczków nie liczy się wielkość baseniku , ale różnorodność i ilość kolorowych kuleczek. Zabawa może stać się dobrą nauką kolorów lub liczenia.  

Warunki zwrotu i anulowania

1. Konsument może odstąpić od umowy bez podania przyczyny, składając Sprzedawcy w terminie 14 dni od dnia doręczenia mu zamówienia stosowne oświadczenie. Do zachowania powyższego terminu wystarczy wysłać oświadczenie o odstąpieniu od umowy przed jego upływem na adres: BabyBall Katarzyna Dancewicz, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 26/9, 58-400 Kamienna Góra. 2. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. 3. Jeżeli Klient złoży oświadczenie o odstąpieniu od umowy zanim Sprzedawca przyjął jego ofertę, oferta przestaje wiązać. 4. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktu. 5. Jeżeli Konsument w trakcie składania zamówienia wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny, niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. 6. Bezpośrednie koszty zwrotnego dostarczenia towaru w związku ze skorzystaniem z uprawnienia do odstąpienia od umowy ponosi Konsument. Konsument ma obowiązek zwrócić produkt nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Towar musi być w stanie nienaruszonym. Do zachowania ww. terminu wystarczy odesłanie produktu w stanie nienaruszonym przed jego upływem. 7. W przypadku odstąpienia Konsumenta od umowy, Sprzedawca dokona zwrotu ceny za zamówienie w ciągu 14 dni od daty otrzymania oświadczenia Konsumenta. Zwrot nastąpi na wskazany przez Konsumenta rachunek bankowy. Sprzedawca może się jednak wstrzymać z dokonaniem zwrotu płatności do chwili otrzymania zwrotu zakupionego produktu w stanie nienaruszonym. Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Konsument, chyba że Konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi dodatkowymi kosztami. 8. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy znajduję się na stronie Sklepu internetowego oraz wysyłany jest w wiadomości e-mail z potwierdzeniem złożenia zamówienia. 9. Sklep internetowy nie ponosi odpowiedzialności za użycie niezgodne z przeznaczeniem, niewłaściwy montaż i użytkowanie. 10. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi w wypadkach, m.in.: świadczeń o właściwościach określonych przez Konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą (zamówienie indywidualne); świadczeń, których przedmiotem są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; świadczeń, które są wyraźnie dostosowane do indywidualnych potrzeb Konsumenta.

Płatność i wysyłka

1. Sklep internetowy jest czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, umożliwiając Klientowi złożenie zamówienia o każdej porze. 2. Sprzedawca przyjmuje zamówienia produktów znajdujących się w asortymencie Sklepu internetowego za pomocą formularza znajdującego się na stronie 3. Warunkiem złożenia zamówienia jest zaakceptowanie przez Klienta postanowień niniejszego Regulaminu w momencie składania zamówienia. 4. Niezależnie od postanowień ust. 3, w celu realizacji i obsługi zamówienia, Klient jest zobowiązany przy składaniu zamówienia do podania swoich danych osobowych oraz wyrażenia zgody na ich przetwarzanie w celu prawidłowej realizacji zamówienia. 5. W celu złożenia zamówienia należy za pośrednictwem strony wybrać produkt(y), wskazać miejsce ich dostarczenia, sposób płatności oraz wypełnić dane w formularzu zamówienia (chyba, że Klient skorzysta z Konta Klienta). Zatwierdzone przez Klienta (przycisk „Zamówienie z obowiązkiem zapłaty”) i przesłane do Sprzedawcy zamówienie, po jego potwierdzeniu przez Sprzedawcę wywołuje skutki prawne, w tym obowiązek zapłaty. 6. Złożenie zamówienia przez Klienta oznacza wybór produktów znajdujących się w asortymencie Sklepu internetowego w chwili złożenia zamówienia, zgodnie z ich opisem i ceną oraz złożenie Sprzedawcy oferty zawarcia umowy sprzedaży tych produktów. 7. Zamówiony produkt może zostać dostarczony na wskazany przez Klienta adres na terenie Rzeczypospolitej Polskiej lub innych krajów. 8. Po złożeniu przez Klienta zamówienia, Sprzedawca na adres poczty elektronicznej, wskazany w zamówieniu, prześle w formie elektronicznej potwierdzenie otrzymania zamówienia. 9. Po dokonaniu płatności za zamówienie przez Kupującego, zgodnie z punktem 8 niniejszego Regulaminu i uznaniu należności na rachunku bankowym Sprzedawcy, Sprzedawca prześle w formie elektronicznej potwierdzenie otrzymania płatności oraz przyjęcie zamówienia do realizacji. Umowa zostaje zawarta z chwilą potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji przez Sprzedawcę.

Oceny

Nie przesłano jeszcze ocen dla tego dostawcy.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Aktualizowanie…
  • Brak produktów w koszyku.