O mnie

  • Zafascynowała mnie magia i piękno kamieni i w jaki sposób działają one na poszczególnych ludzi,
  • każdy z nich ma własną osobowość i duszę .Moją fascynację zaczęłam przenosić na wyroby , które mam nadzieję pomogą czuć się Wam szczególnie i wyjątkowo.Wykonuję biżuterię różnymi technikami.Robienie biżuterii to dla mnie również forma relaksu,poświęcam wtedy całe skupienie i energię aby jak najlepiej wykonać dany projekt.Sprawi mi niewątpliwie przyjemność jeżeli moje projekty przyniosą Państwu radość.

Informacje o sklepie

  • Sklep zajmujący się sprzedażą biżuterii handmade .Różne techniki wykonania w oparciu o kamienie szlachetne.
Wyroby z kamieni szlachetnych i półszlachetnych z dodatkami srebra.Biżuteria tworzona z pasją.Piękno i magia kamieni pozwoli każdemu czuć się wyjątkowo.Zapraszam do zapoznania się z ofertą.Wyroby robione samodzielnie.Pakowane w ozdobne opakowania stanowią idealną okazję na prezent dla siebie bądź bliskiej osoby.   W medycynie wschodu, a także według wierzeń ludowych, kamieniom szlachetnym przypisywano określone właściwości.   Na zmniejszenie i złagodzenie skutków stresu poleca się jaspis – najcenniejszy kamień w starożytności. – Jaspisy to piękne kamienie, dostępne w wielu odmianach, mają szeroki wachlarz barw, od brązowej, przez żółtą, czerwoną czy zieloną . Inne kamienie, które mogą łagodzić stres i przypisuje się im właściwości uspokajające to m.in. oliwin o zielonej barwie, opal, szafir. Oliwin wspomaga organizm w nerwowych sytuacjach, opal - równoważy emocje, szafir - ucisza wzburzone nerwy. Dużą popularnością cieszą się też ametysty – Charakteryzują się pięknym blaskiem. Często są też fasetowane, czyli szlifowane tak, by utworzyć ukośnie ścięte krawędzie. Kolejny kamień o bardzo dobrych właściwościach to kamień księżycowy, często go polecam, ponieważ wygląda pięknie i ma ciekawy opalizujący połysk . W Indiach wierzono, że kamień księżycowy przynosi bogactwo, przypisywano mu także właściwości ochronne, pobudzenie płodności i namiętności. Właściwości ochronne przypisuje się także kryształowi górskiemu. Niektóre z kamieni, według medycyny wschodu, mają pomagać także w zasypianiu np. onyks – czarny błyszczący kamień, lub ametyst o głębokiej fioletowej barwie.   Wśród kamieni poprawiających nastrój dobrze znane są nam bursztyny i granaty.

Warunki zwrotu i anulowania

Zwroty przyjmuję do 14 dni po dokonaniu zakupu.Nie ponoszę odpowiedzialności za uszkodzenia powstałe w wyniku transportu.

Płatność i wysyłka

Wysyłki realizowane są przez Pocztę Polską Obowiązuje cennik Poczty Polskiej Cena Poczty Polskiej to 9.60 za paczkę standardową lub 13.60 są to ceny za paczki krajowe. Cena przesyłki zagranicznej to 25 zł za wysyłka standardową.Wysyłka na cały świat. Moje dane Beata Jac Tel.690 364 461 lilithu93@gmail.com Opłaty można dokonać przez PayPal na adres: lilithu93@ gmail.com Towar zostaje wysyłany niezwłocznie po otrzymaniu zapłaty. Życzę udanych zakupów.

Oceny

Nie przesłano jeszcze ocen dla tego dostawcy.
Aktualizowanie…
  • Brak produktów w koszyku.